Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 2 marca 2019r. g.16:00 II Liga 2018/19 12 170 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikZgoda Ruda Śląska3926ZwycięstwoImperium II Katowice2310Przegrana Zgoda Ruda ŚląskaImperium II Katowice 2 marca 2019r. 39 – 23 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska Zgoda Ruda […]
Zgoda Ruda Śląska — Imperium II Katowice
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
2 marca 2019r. | g.16:00 | II Liga | 2018/19 | 12 | 170 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Zgoda Ruda Śląska | 39 | 26 | Zwycięstwo |
Imperium II Katowice | 23 | 10 | Przegrana |
Zgoda Ruda ŚląskaImperium II Katowice
39 - 23Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 |
---|
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska |
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zimowska Agnieszka | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Górczyk Lucyna | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Samol Anna | Rozgrywająca | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
18 | Prokop Jessica | Kołowa | 1 | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 |
8 | Kita Natalia | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
9 | Biernacka Gabriela | Rozgrywająca | 1 | 11 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Kuberek Magdalena | Skrzydłowa | 1 | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Podsiedlik Natalia | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Skubacz Julia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
11 | Zawada Kinga | Skrzydłowa | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Urynowicz Oliwia | Skrzydłowa | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Cuber Justyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17 | Weihrauch Marta | Kołowa | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hawryluk Martyna | Kołowa | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
13 | Chruścińska Małgorzata | Rozgrywająca | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Łącznie | 15 | 47 | 39 | 1 | 5 | 1 | 0 |
Osoba towarzysząca: Piotr Depta
Trener A: Płatek Marek
Imperium II Katowice
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | Kałęka Sandra | Rozgrywająca | 1 | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 |
17 | Kroll Karolina | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Kulik Paulina | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Pawłowska Ines | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Stolarczyk Julia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wodarka Marlena | Skrzydłowa | 1 | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
77 | Zaborska Wiktoria | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Zuzel Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bala Magdalena | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bielat Barbara | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22 | Jalowietzki Agnieszka | Rozgrywająca | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
20 | Jelitko Martyna | Rozgrywająca | 1 | 3 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Łącznie | 12 | 25 | 23 | 2 | 8 | 0 | 0 |
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz | Czas |
---|---|---|
Fabryczny Michał (Mysłowice) Rawicki Jakub (Katowice) | Szumański Ireneusz (Niewiesze) | Boczek Michał (Piekary Śląskie) |